Zapewnienie miłego towarzystwa
Usługi opiekuńcze
Pomoc w prowadzeniu domu

Dlaczego warto nam zaufać?

I jak łatwo nas sprawdzić?

Decyzja o zatrudnienia obcej osoby i  powierzenia jej opieki nad swoim bliskim może być trudna. W pełni to rozumiemy. Jest jednak kilka kryteriów, które powinny być spełnione zawsze:

1. Jeśli decydujecie się zaufać firmie, to powinna ona mieć swoją stronę internetową. Cieszymy się, że odwiedziliście naszą. Na stronie powinny znajdować wszystkie informacje decydujące o wiarygodności tej firmy. W tym NIP, REGON, KRS.

2. Numer KRS łatwo zweryfikować korzystając z Krajowego Rejestru Sądowego. Polecamy szczególnie ten znajdujący się na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Jest najbardziej wiarygodny. Możecie to sprawdzić wyszukując nasz numer KRS.

3. Przejrzyjcie nasze rekomendacje. Skontaktujcie się ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Stowarzyszeniem ETAP.

4. Nie jesteśmy zwykłą firmą. Jesteśmy spółdzielnią socjalną. Nadrzędny charakter mają cele społeczne – w tym możliwość powrotu na rynek pracy (to my)  i działalność na rzecz społeczności lokalnej (to dla Was).  Na czym polegają podstawowe zasady? Zobaczcie tutaj.

5. Możemy o sobie napisać, że jesteśmy opanowane, cierpliwe i empatyczne. Nie możecie uwierzyć nam na słowo – możecie za to się z nami spotkać i przekonać się sami. Do czego gorąco zachęcamy!

Tagged on:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress