Zapewnienie miłego towarzystwa
Usługi opiekuńcze
Pomoc w prowadzeniu domu

Nie jesteśmy sami!

Witajcie serdecznie!
Nasza działalność to opieka i pewnie nie dziwi Was ten tytuł, bo nie jesteśmy sami, to bliskie nam stwierdzenie. Po pierwsze zależy nam na tym, aby to Wam nie dokuczała samotność. Świadczymy usługi opiekuńcze, które przede wszystkim mają dać wsparcie. Wsparcie dla Was, bo musicie wiedzieć, że nie jesteście sami. :-)
Ale tytuł ten pojawił się również z innego powodu. Nasza Spółdzielnia Socjalna działa na terenie Poznania i nie jesteśmy jedynymi osobami świadczącymi taką pomoc. Jednak jako przedsiębiorstwo społeczne wyróżniamy się na tle innych. Dlaczego?
Spółdzielnia Socjalna to firma, która powstaje po to aby działać na rynku ale również po to aby pomóc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Nam pomogła, tak więc z jeszcze większą siłą i zaangażowaniem działamy dla Was. Staramy się bardzo :-)
Jednak chcemy Was poinformować, że takich jak my jest więcej, tzn. więcej spółdzielni socjalnych.
Niedaleko naszego Poznania a dokładnie w Stęszewie znajduje się Spółdzielnia Socjalna Bezpieczni Podopieczni. Tworzą ją cztery opiekunki środowiskowe, które wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie (podobnie jak my) postanowiły działać na własny rachunek. Postanowiły poprawić usługi opiekuńcze w gminie Stęszew. Co można dodać? Na pewno to, że wychodzi im to świetnie!

W powiecie poznańskim a dokładnie w gminie Kostrzyn znajdziecie kolejną Spółdzielnię. Kostrzynianka to Spółdzielnia Socjalna osób prawnych. Głównym profilem działalności tego przedsiębiorstwa są usługi opiekuńcze. Mieszkańcy gminy Kostrzyn mogą czuć się bezpiecznie. Pomoc osobom niepełnosprawnym, starszym i chorym to ich specjalność. Dodatkowo oferują wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego.

Arka kojarzy się z bezpieczną łodzią. Jest to w tym wypadku naprawdę dobre skojarzenie. W Gostyniu znajduje się Spółdzielnia Socjalna Arka, która swoje usługi dedykuje chorym, starszym, młodszym, właściwie każdemu kto potrzebuje wsparcia i opieki. Usługi terapeutyczne, opiekuńcze ale też warsztaty to szeroka oferta z jakiej naprawdę można bezpiecznie skorzystać.

Razem do sukcesu to hasło uniwersalne dla wszystkich, którzy czują ideę ekonomii społecznej i angażują się w pomoc innym. W tym wypadku to nazwa Spółdzielni Socjalnej z Kramska. Wśród zadań jakie realizuje przedsiębiorstwo znajdują się również usługi opiekuńcze. Gminie Kramsk w drodze do sukcesu pomaga wykwalifikowany zespół pracowników Spółdzielni.

Na koniec jeszcze raz my. Serce dla Seniora to nasza nazwa i dewiza. Chcemy aby osoby starsze czuły się z nami bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też z sercem otwartym na pomoc czekamy na naszych podopiecznych. Inspirując się Spółdzielnią ze Stęszewa, nasi podopieczni z nami zawsze są bezpieczni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress