Zapewnienie miłego towarzystwa
Usługi opiekuńcze
Pomoc w prowadzeniu domu

Warto wyjść z domu? Tak, zawsze, ale nie wszędzie :-)

miejsca warte by je odwiedzić…

Mamy dla Was kilka propozycji na miłe spędzenie czasu w Poznaniu. Wybraliśmy z myślą o Was takie atrakcje, które Nas seniorów doceniają i dają nam to odczuć w zniżkach ;-) ale i ofercie dostosowanej dla Nas. <img src="http://sercedlaseniora.spoldzielnie.org/warto-wyjsc-domu-wszedzie/" alt="miejsca w Poznaniu" />

1. Kino Rialto przedstawia Filmowy Klub Seniora  

Film to jedna z przyjemniejszych form spędzania wolnego czasu, a jeśli jeszcze mamy możliwość aby udać się do kina, to już naprawdę wspaniale. Kino Rialto z myślą o Nas, starszych kino-maniakach przygotowało naprawdę ciekawą ofertę. Bilet w cenie 10 zł, a w tym filiżanka kawy po seansie. Seans o 13:00 i 15:30 w każdy wtorek. Oferowane filmy w ramach tego wydarzenia są naprawdę różnorodne pod względem gatunku, więc każdy znajdzie cos dla siebie.

Kino mieści się na poznańskich Jeżycach, na ulicy Dąbrowskiego 38.

2. Cafe Misja

Wspaniałe, klimatyczne miejsce znajdujące się w pobliżu Starego Rynku. Pyszna kawa, herbata i smaczne ciasta… Co ważne miejsce uzyskało w 2012 roku „Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom”. Od wtorku do piątku w godzinach 10:00 do 16:00 osobom powyżej 60 roku życia przysługuje 15% zniżki.

W poniedziałki natomiast do godziny 16:00 „Drugi produkt za 50% ceny” , drugi produkt nie może być droższy od pierwszego, ale to i tak miła wiadomość.

 

3. Centrum Zdrowia ASGO

Oferta ASGO Senior to zajęcia i zabiegi specjalnie przygotowane dla osób w starszym wieku. Dzięki Centrum zadbamy między innymi o zdrowy kręgosłup i lepszą kondycję. Za zajęcia można płacić miesięcznie ale również jednorazowo, co nas nie ogranicza i możemy spróbować bez płatności za długi okres. Miejsca takie jak to, to naprawdę dobrze zainwestowany czas. Ruch to zdrowie i dobre samopoczucie a to podstawa!

 

4. Termy Maltańskie

Oferta zabiegów rehabilitacyjnych i leczniczych dla osób powyżej 55 roku życia.  Oferta w promocyjnej cenie od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 do 13:00.

 

5. Akademia Trzeciego Wieku na WSNHiD

Oferta edukacyjna, zajęciowa dla osób 50+ . Zajęcia od 95zł za 10 godzin.  Oferta: gimnastyka przeciwbólowa, nauka języków obcych, komunikacja interpersonalna, fotografia malarstwo itd.

 

6. Akademia 50 plus

Akademia mieści się w Poznaniu na ulicy Grunwaldzkiej 93. Akademia oferuje zajęcia edukacyjne, rozrywkę i zajęcia ruchowe. Czesne płatne na rok wynosi 100 zł, dodatkowo płatny jest udział w wybranych sekcjach (wybranych zajęciach) Możliwa jest płatność w ratach za sekcje. Np. taniec towarzyski, przy częstotliwości raz na dwa tygodnie po 1.5h jest płatny 66zł za miesiąc. Język angielski 2xtygodniu po 1,5h to 75zł na miesiąc.

Polecamy również fanpage  

Pamiętajcie o Nas. Służymy pomocą, również w organizacji czasu wolnego!

 

Tagged on: , , ,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress