Zapewnienie miłego towarzystwa
Usługi opiekuńcze
Pomoc w prowadzeniu domu

Sprawdziliśmy i polecamy! Strony internetowe…

Strony, strony…      strony owl

Witamy na naszej stronie, w ten jakże zimny i deszczowy dzień.Mimo, że przywitaliśmy już wiosnę, to pogoda nas nie rozpieszcza. Dlatego też spędzimy dzisiaj na pewno więcej czasu w domu. Jeśli tak to mamy bardzo ciekawą propozycję. Jeśli trafiliście na naszą stronę to zakładamy, że jak i nam Internet nie jest Wam obcy, my jednak często mamy problem z weryfikacją treści, tzn. informacji jest bardzo dużo, na wielu stronach i można mieć problem z wyborem co czytać a czego nie warto…

Tutaj własnie chcemy Państwu pomóc. Dokładnie „przyjrzeliśmy” się kilku stronom, które będziemy Wam prezentować systematycznie na naszej stronie.

Aby było jeszcze łatwiej, podzieliliśmy strony na kategorie ze względu na treść jaką zawierają.

Rozpoczynamy od ZDROWIA. Jak wcześniej wspominaliśmy atmosfera chłodna i deszczowa a to może niestety sprzyjać osłabieniu naszej odporności. Warto więc znać kilka miejsc w „sieci” gdzie warto szukać pomocy, informacji i lekarstw na wszelkie dolegliwości.

Strony dotyczące zdrowia

Kategoria ZDROWIE, strony przez nas sprawdzone i godne polecenia. Zaczynamy!

1. Pierwszą stroną jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić jest: www.medonet.pl Odnajdą na niej Państwo porady, informacje dotyczące zdrowia. Na stronie znajduje się  wyszukiwarka placówek medycznych, która ułatwi nam wyszukiwanie odpowiedniej pomocy lekarskiej. Znajduje się tu również katalog leków, dzięki któremu łatwo będzie nam wyszukać nazwę leku wpisując objawy, ale i też wpisując nazwę leku przeczytać o zastosowaniu tego produktu. Strony podobne treścią są bardzo popularne jednak naszym zdaniem medonet to kompleksowe źródło informacji.

2. Drugą naszą propozycją jest: www.senior.pl Serwis na którym można znaleźć między innymi informator o lekach refundowanych, porady dotyczące zdrowia, informacje o finansach i świadczeniach dla osób starszych.  Strona bardzo czytelna. Portal zawiera również forum, które możemy wykorzystać do tego, aby uzyskać porady i informacje od innych osób z podobnymi do naszych problemami.

3. Kolejna warta zobaczenia strona to: starsirodzice.pl. Skierowana dla seniorów ale również, dla ich dorosłych dzieci (30,40, 50-latków). Portal zawiera katalog ofert promowanych, między innymi: dział profesjonalna opieka i rehabilitacja.Dzięki tej stronie możemy spojrzeć z innej perspektywy, ale również podpowiedzieć naszym dzieciom jakie wsparcie jest nam potrzebne.

4. Na koniec naszej listy coś o formie: www.jestemwformie.pl Bardzo ciekawa strona o zdrowiu, sporcie i diecie dla osób po 50-tym roku życia. Znajdziemy tu informacje o tym, w jakim wieku należy pamiętać o badaniach, jakie symptomy powinniśmy potraktować poważnie. Dodatkowo portal zawiera forum dyskusyjne.

Polecamy gorąco i wierzymy, że informacje jakie znajdziecie na tych stronach pomogą i nie będą stratą czasu, który jak wiadomo warto wykorzystywać w pełni.

Zapraszamy również na nasz Fanpage i oczywiście do KONTAKTU z NAMI gdyż dobra opieka, to najlepszy sposób na zdrowie!

Tagged on: , ,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress