Zapewnienie miłego towarzystwa
Usługi opiekuńcze
Pomoc w prowadzeniu domu

Kulturalna kultura, nie jest tak łatwa do zlokalizowania…

Kultura może być dla nas rozrywką, pasją i ważnym aspektem życia, jednak gdzie jej szukać?     mask-156422_150

Wspólnie nam się uda. Mamy nadzieję, że zaznajomiliście się z proponowanymi przez nas stronami o zdrowiu i jesteście w świetnej formie. Teraz nadeszła pora na ożywienie naszych komórek a jak, to już tłumaczymy. Napotkaliśmy wiele, naprawdę wiele stron i poza tym, że są pełne informacji to nie mają dużo do zaoferowania. Przeprowadziliśmy ostrą selekcję i przedstawiamy przetestowane na nas dobre źródła informacji.

1. Naprawdę warto zajrzeć na pierwszą stronę: Cafe Senior, która jest przyjemna już z nazwy… Jest to portal informacyjny, promujący ciekawe inicjatywy, miejsca warte zobaczenia oraz odnośnik do wyszukiwarki Bank Aktywności Seniorskich, dzięki której w łatwy sposób możemy wyszukać wydarzenia w interesującej nas lokalizacji.

2. Głos Seniora to głównie czasopismo, co ważne dostępne online na stronie. Ale sama strona również jest warta przejrzenia, znajdą na niej Państwo między innymi informacje o zniżkach dla seniorów z podziałem na poszczególne kategorie.

3. CIS- Centrum Inicjatyw Senioralnych. Strona pełna wiedzy na temat wartych odwiedzenia miejsc i wydarzeń. Znajdą Państwo tu promowane akcje o których warto wiedzieć. Centrum zaprasza również na swój Fanpage

 

clapperboard-162084_150          Polecamy gorąco i życzymy udanych łowów kulturalnych atrakcji :-)

Tagged on: , ,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress